2TON - AKTORE

Komente 

 1. Lorian's art

  Lorian's art

  Ditë më parë

  Suksese

 2. Ufo1234

  Ufo1234

  Ditë më parë

  ky ban muzika per Loqk

 3. Emine Luzha

  Emine Luzha

  Ditë më parë

  Kengt e tua peshojn 10 ton

 4. xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  2 ditë më parë

  This is the music i will hear😍

 5. Avni Nuhiu

  Avni Nuhiu

  2 ditë më parë

  I like youre music

 6. Arta Bekteshi

  Arta Bekteshi

  2 ditë më parë

  p⁰⁰06.10.198399

 7. NK

  NK

  3 ditë më parë

  Desole

 8. Brunilda Gjeli

  Brunilda Gjeli

  3 ditë më parë

  Jii

  • xrrxy vvoi

   xrrxy vvoi

   2 ditë më parë

   Bavo 👍👍👍🇦🇱

 9. mllop aeet

  mllop aeet

  3 ditë më parë

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 10. Ermir Perroj

  Ermir Perroj

  3 ditë më parë

  Bravo 2ton te mahnit me kenget qe ben 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 11. trp prosime

  trp prosime

  3 ditë më parë

  i vetmi person nuk ben disa nuk shan ne muzik zoti te rujt familjen suksese

 12. Xh. M.

  Xh. M.

  3 ditë më parë

  Ma i Miri ner krejt Kengetart e Reperav! Love 2Ton❤️

 13. Lindon Redzepi

  Lindon Redzepi

  4 ditë më parë

  Syt zdu me ti PA zdu me ty PA asnihere MO. Aaaa

  • mllop aeet

   mllop aeet

   3 ditë më parë

   Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

 14. Cassie

  Cassie

  4 ditë më parë

  I love it🥺❤

 15. Artjola Jola Jata 💞

  Artjola Jola Jata 💞

  4 ditë më parë

  I mrekullueshem

 16. Leon Pacolli

  Leon Pacolli

  5 ditë më parë

  Muzik mat mir spo shoh ❤

 17. Nisa Saiti

  Nisa Saiti

  5 ditë më parë

  🤑

 18. Bujarmorina Morina

  Bujarmorina Morina

  5 ditë më parë

  milioneri ferizaj suksese kang emir bravo te shkon mir

  • Cassie

   Cassie

   4 ditë më parë

   perfekt❤❤

 19. Erlind Hysa

  Erlind Hysa

  5 ditë më parë

  I vetem kengetar qe mplq shum e te ben per veti per kenget👌👌

 20. abdo D

  abdo D

  5 ditë më parë

  Foooor🇩🇿🇩🇿

 21. Samire Kodra

  Samire Kodra

  5 ditë më parë

  me i miri je 2 ton

 22. Minire Hoxha

  Minire Hoxha

  5 ditë më parë

  Bavo 👍👍👍🇦🇱

 23. Serdjane Supnaj

  Serdjane Supnaj

  6 ditë më parë

  Hi🇦🇱❤❤ 2ton

 24. Bleona Muhadri

  Bleona Muhadri

  6 ditë më parë

  🥺🥺

 25. Sh Be

  Sh Be

  7 ditë më parë

  👌👌👌👌😘😘😘

 26. Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  7 ditë më parë

  Kush e kishte vu alarmin ne u kujtu se pertote me e prit 🤣🤣

 27. Music Treasure Studios

  Music Treasure Studios

  8 ditë më parë

  Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

 28. fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  8 ditë më parë

  Hit hit aaa seni o hitt 2Ton e ka djeg si per cdo vitt vitt 🔥🔥🔥

 29. Ciprian

  Ciprian

  8 ditë më parë

  don't know shit what he is saying but sounds 🔥🔥🔥

  • Charming nowhere to hide

   Charming nowhere to hide

   7 ditë më parë

   Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

 30. Vegim Gashi

  Vegim Gashi

  8 ditë më parë

  I vetmi kengtar qe nuk ben dissa nuk ka shajtur ne kenget e tij😃

 31. Nexmije Gashi

  Nexmije Gashi

  8 ditë më parë

  perfekt❤❤

 32. albiona boshnjaku

  albiona boshnjaku

  8 ditë më parë

  Tekstin

  • fouoii gyhh

   fouoii gyhh

   8 ditë më parë

   Q

 33. Roland halilaj

  Roland halilaj

  8 ditë më parë

  kjo vajza qenka si Sadna ...

 34. Shkelzen Krasniqi

  Shkelzen Krasniqi

  8 ditë më parë

  Bravo , je me i miri

 35. bowen voowy

  bowen voowy

  8 ditë më parë

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 36. Xhesjan Dyli

  Xhesjan Dyli

  8 ditë më parë

  Ti nuk meriton dislike 🙌

 37. Amelia Brata

  Amelia Brata

  9 ditë më parë

  Kengetar me kenget me te bukura pa fjale banale 1 je 💫💫

 38. Lindita Gojcaj

  Lindita Gojcaj

  9 ditë më parë

  Nje nga artistet qe kendon met vertet shum bukur👌👌e as nuk perdor fjal banale neper kenget e tua je met vertet kengtar sh i mir ne kuptimin e plot te fjales.Te lumt Arton

  • bowen voowy

   bowen voowy

   8 ditë më parë

   this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

 39. Ibo Imi

  Ibo Imi

  9 ditë më parë

  desole sexion d'assaut avec parole

 40. Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  10 ditë më parë

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 41. Artan Artan

  Artan Artan

  10 ditë më parë

  Ska kang qe si behet hit perl

 42. Ermir Perroj

  Ermir Perroj

  10 ditë më parë

  Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

 43. Bejsal Pajaziti

  Bejsal Pajaziti

  10 ditë më parë

  ❤️

 44. Enrik Iskurti

  Enrik Iskurti

  11 ditë më parë

  Q

 45. Lavdie Kobuzi🥰🥰

  Lavdie Kobuzi🥰🥰

  11 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 46. Mike Saraft

  Mike Saraft

  11 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 47. Floki odsno

  Floki odsno

  12 ditë më parë

  Desole

 48. FLORDI

  FLORDI

  12 ditë më parë

  alpast.info/one/video/jah72KqCnqCbnZE

 49. Queen Queen

  Queen Queen

  13 ditë më parë

  Sekunda (56 )pi ku e ka fustanin ? Weiß einer Sekunde (56 )woher ihr Kleid ist ?

 50. Hajrje Tahiri

  Hajrje Tahiri

  13 ditë më parë

  Gwjdgdjrhxhruiriroe e

 51. Ptao Tom

  Ptao Tom

  13 ditë më parë

  this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

 52. BERISCHA

  BERISCHA

  13 ditë më parë

  pse me knu kongen e dikujt tjeter mbase qaq talant ???

 53. Baton Zeqiri

  Baton Zeqiri

  14 ditë më parë

  Desole remix

 54. flori 222

  flori 222

  14 ditë më parë

  2 ton baba je bravo shum muzik e mir

 55. Aureli Topciu

  Aureli Topciu

  14 ditë më parë

  I madhi 2 ton

  • Ptao Tom

   Ptao Tom

   13 ditë më parë

   Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

 56. Mira.hssni57

  Mira.hssni57

  14 ditë më parë

  2ton 👑❤🙈

 57. Aldi Aldi

  Aldi Aldi

  14 ditë më parë

  Super ❤️

 58. Joanna

  Joanna

  14 ditë më parë

  IN LOVE ME cdo kenge Tenden .... 🥰Thjesht Adhurim cdo kenge qe Bèn 👑

 59. Nafije Bardhoshi

  Nafije Bardhoshi

  14 ditë më parë

  👏

 60. Arlind Kulici

  Arlind Kulici

  14 ditë më parë

  🧸👼👼🥳🥳🌠🌠🌠🌠🌠🥳🌠🌠😂🤗😂🤗😂🤗✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

 61. noizy noizy

  noizy noizy

  14 ditë më parë

  bravo i vetmi kengtar qe sperzihet me tjer edhe gjith kenget ka super bravo👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🤝🤝🤝

 62. flori 222

  flori 222

  15 ditë më parë

  Bravo 2 ton shum muzik e mir

 63. DeeJay PajTim

  DeeJay PajTim

  15 ditë më parë

  Ky artist meriton respekt per muziken e bukur qe ben pa fjale banale dhe ofendime.

 64. Flu tdu

  Flu tdu

  15 ditë më parë

  Fantastik ze briland ,shum te bukra kenget e tua🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🙏

 65. Liljana Deda

  Liljana Deda

  16 ditë më parë

  Te gjitha kenget i ka super

 66. Arlinda Duraku

  Arlinda Duraku

  16 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡️🌟hit😍

 67. MohamedR. laloe

  MohamedR. laloe

  16 ditë më parë

  2 TON 💪🏻👍🏻‼️

 68. Hagji Vorfaj

  Hagji Vorfaj

  16 ditë më parë

  Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

 69. opzz xsin

  opzz xsin

  16 ditë më parë

  Rrespekte per 2ton edhe per krejt shqiptrat ku do qe jan ju rujt zoti 🇦🇱❤

 70. Daniella Rodgers

  Daniella Rodgers

  16 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 71. Daniella Rodgers

  Daniella Rodgers

  16 ditë më parë

  😘😍❤💋😍

 72. Daniella Rodgers

  Daniella Rodgers

  16 ditë më parë

  Xx

 73. Daniella Rodgers

  Daniella Rodgers

  16 ditë më parë

  Xxxx

  • opzz xsin

   opzz xsin

   16 ditë më parë

   Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

 74. Daniella Rodgers

  Daniella Rodgers

  16 ditë më parë

  Love this musica

 75. Daniella Rodgers

  Daniella Rodgers

  16 ditë më parë

  Wow 😘😍❤😁

 76. Daniella Rodgers

  Daniella Rodgers

  16 ditë më parë

  😘❤💋😁😂

 77. Xhuli Mecaj

  Xhuli Mecaj

  16 ditë më parë

  Sepse me kujton desòlè 😂 , whatever is ok 🔥

 78. Cavaliero Milano

  Cavaliero Milano

  17 ditë më parë

  Super artist prz respekte na qan karin tu fol vec per lek e te fort

 79. Emily An

  Emily An

  17 ditë më parë

  Pa e degjuar akoma dihet qe do jet Hit🔥🔥🔥💣💣

 80. Lorena Celaj

  Lorena Celaj

  17 ditë më parë

  ❤🌏

 81. Lorena Celaj

  Lorena Celaj

  17 ditë më parë

  Gjithmone kemget e tua kane sens 🤪

 82. Erk Petek

  Erk Petek

  17 ditë më parë

  alpast.info/one/video/jGFfzbWngomvpKo

 83. Zef Marku

  Zef Marku

  17 ditë më parë

  💥💥💥💥❤🇦🇱🇦🇱

  • Zef Marku

   Zef Marku

   13 ditë më parë

   @Emily An hello 😉👋👋

  • Emily An

   Emily An

   17 ditë më parë

   Hello 👋👍👌

 84. Leda Pici

  Leda Pici

  18 ditë më parë

  Bravissimo..

 85. Linda Buzhala

  Linda Buzhala

  18 ditë më parë

  Super🤤😻

 86. ermir mazreku

  ermir mazreku

  18 ditë më parë

  1% bateri snalet teli

 87. gg kk

  gg kk

  18 ditë më parë

  Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

 88. Dario Muli

  Dario Muli

  18 ditë më parë

  Super 👍

 89. Luli Xhaferi

  Luli Xhaferi

  18 ditë më parë

  Super 👏👏👏respekte 👏👏👏👏2 ton👏👏👏👏

 90. xhan ssnem

  xhan ssnem

  19 ditë më parë

  Ti je aktorI me imir . 2 ton vazhdo keshtu 😍❤❤

 91. Marsida subashi

  Marsida subashi

  19 ditë më parë

  Respekt e suksese kenget e tua jane 10 ore cdo dite ne veshin tim

 92. Erdi zeqiri

  Erdi zeqiri

  19 ditë më parë

  ✌🇦🇱🔥🔥🔥🔥

 93. Briktu Lucy

  Briktu Lucy

  19 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

  • Your Hacked

   Your Hacked

   12 ditë më parë

   mir ket ntik tok edhe ktu keni me na tesh a ???

 94. Valmira Uka

  Valmira Uka

  19 ditë më parë

  BRAVO KING JE 👑👑

 95. Kim. Ronii

  Kim. Ronii

  19 ditë më parë

  Ma i keqi SHQIPTARI..

 96. unesa uersa

  unesa uersa

  19 ditë më parë

  kjo eshte nje keng e bukur e krijuar nga kengetari 2 ton

 97. Albina Murati

  Albina Murati

  19 ditë më parë

  Hello 👋👍👌

 98. Zelfie Goxhuli

  Zelfie Goxhuli

  20 ditë më parë

  Te lumt kengetari me i mirë Respekt nga Ona

 99. Ganimete Avdyli

  Ganimete Avdyli

  20 ditë më parë

  Vetem ti nuk shan je nje familje e respektuar

 100. isaja berisa

  isaja berisa

  20 ditë më parë

  💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼bravo vlaqko